Dalība korporācijā

Tervetias jaunos biedrus sauc par junioriem. Juniora periods ir interesantākais korporācijas iekšējā dzīvē, juniori rīko daudzus jautrus pasākumus, viņu sabiedriskā dzīve un izklaide ir piesaistīta korporācijā iegūtajiem draugiem un paziņām.

Tā kā juniori tradicionāli ir jauni studenti, tad viņiem ir daudz laika savas intereses apmierināšanai, mācībām un izklaidēm. Šajās jomās korporācija sniedz jaunas iespējas, nodrošina ar telpām, sporta aprīkojumu, apmaksā sporta un kultūras pasākumu dalības maksu. No junioriem tiek gaidīta aktīva līdzdalība korporācijas dzīvē un tās vārda spodrināšana eksternos mākslas, kultūras un sporta pasākumos.

Oldermanis un juniori

Korporācijas biedra kandidātam ir jāapmeklē vairāki viesu vakari, jāiepazīstas ar korporācijas sadzīvi, biedriem un pašam jāizvēlas - vai korporācija ir īstā vieta, vai tieši tie ir cilvēki, ar kuriem tiks pavadīti kopā daudzi gadi. Kandidātam ir jārada pozitīvs iespaids par sevi - lai kļūtu par Tervetias junioru, ir nepieciešama divu korporācijas biedru rekomendācija. Tā kā ieteicēji (proponētāji) ir atbildīgi par jauno biedru gan morāli, gan materiāli, tad ar viena vakara tikšanos būs daudz par maz un šādam kandidātam būs grūtības iegūt pozitīvu vērtējumu.

Junioru uzņemšana pie mums notiek divas reizes gadā - pavasara un rudens semestros. Īstais laiks uzsākt viesošanos ir attiecīgi februāris vai septembris-oktobris.

2023 I semestra viesu vakaru datumi ir zināmi tikai oldermanim.

2023 II semestra viesu vakaru datumi vēl nav noteikti.

Par jauno biedru audzināšanu ir atbildīgs oldermanis: com! Toms Bartulsons, ar kuru var sazināties zvanot uz tālruni 26410894 vai rakstot uz e-pasta adresi.

Studentu korporācija TERVETIA
1999 | WEBMASTER

Studentu korporācijas Tervetia konventa dzīvoklis
atrodas Rīgā, Tērbatas ielā 28-7
Tālrunis 67281373
E-pasts: prezidijs@tervetia.lv

Bing maps
Nams Rīgā,
Tērbatas 28
Bing kartē